רוי ניסני זינק מהמקום ה- 20 וסיים 9 בסילברסטון

רוי ניסני זינק מהמקום ה- 20 וסיים 9 בסילברסטון

עוד הישג מצוין לרוי ניסני – זינק מהמקום ה-20 וסיים תשיעי

הישראלי נאלץ לוותר על מקצה הדרוג בשל תקלה במערכת הבלמים, למרות תנאי הפתיחה הקשים הציג יכולת נפלאה וזכה בשתי נקודות אליפות

 רוי ניסני רשם היום בבריטניה עוד נקודת ציון בקריירה , כאשר זינק מהמקום ה-20 והאחרון על הגריד וסיים במקום התשיעי כשהוא מציג יכולת נפלאה, באליפות העולם של רנו למכוניות פורמולה 3.5 ליטר .

היום של ניסני התחיל בצורה הרבה פחות טובה במסלול בסילברסטון, כאשר  נאלץ לפרוש ממקצה הדרוג לאחר תקלה חמורה בבלמים. בעקבות כך  התייצב למרוץ אחר הצהרים כשאינו מדורג וניצב במקום ה-20 והאחרון על הגריד.

אבל ניסני, שכבר הוכיח בעבר ששום דבר לא גמור עד שזה מסתיים , הוכיח שוב את יכולותיו, התקדם לאורך המרוץ ועלה בדרוג, כשהוא מנצל פרישה מוקדמת של שלושה נהגים ועוקף עוד שישה בדרך ובחצי המרוץ הוא כבר ניצב במקום ה-11, על סף הנקודות.

בהקפה ה-14 ניסני ביצע עקיפה נהדרת על ברונו בוניפיציו הברזילאי, תוך כדי המאבק על המקום הברזילאי איבד את המסלול וסיים בחצץ שלצידו, ניסני התקדם למקום ה-10 כשלפניו ג'סמין ג'אפר ממאלזיה. ניסני היה מהיר יותר מג'אפר בכל הסקטורים ואחרי עוד שתי הקפות, עקף גם את ג'אפר בדרך למקום התשיעי ולעוד שתי נקודות אליפות חשובות שמדרגות אותו במקום ה-14 בדרוג הנהגים.

מחר בבוקר (11:00 שעון ישראל) ניסני ישתתף במקצה הדרוג לקראת המרוץ הנוסף שיחל בשעה 14:30 שעון ישראל וישודר בשידור חי בערוץ 55

Roy13 Roy12