מדיניות הפרטיות

מדיניות האתר:

הפרטיות שלך חשובה לנו. כדיי להגן טוב יותר על פרטיותך אנו מספקים את הסבר זה המתאר את הנהלים המקוונים שלנו ואת האפשרויות שלך בכל הקשור לצורה שבה המידע שלך נאסף. כדיי להפוך הודעה זו לזמינה אנחנו מאפשרים גישה קלה להסבר זה מעמוד הבית ומכל נקודה שבה מידע אישי עלול להידרש.

המידע הכלול באתר זה הינו בגדר המלצה ואין במידע הכלול בו כדי להחליף המלצה מקצועית או חוות דעת וכול הפועל על פי המידע הכלול באתר, או העושה בו שימוש, עושה זאת על אחריותו ודעתו הבלעדית.

מומלץ להיוועץ באנשי המקצוע הרלוונטיים, לפני נקיטת פעולה, בכדי להתאים את חוות הדעת למצבו המשפטי, האישי והייחודי של כל מי שנחשף למידע הכלול באתר.

עוגיות:

פרסומות צד שלישי או מודעות רשת למיניהם עלולות לעשות שימוש בעוגייה על מנת לאסוף מידע על הרגלי הגלישה של משתמשים באתר זה כדיי למדוד אפקטיביות של הפרסום ומסיבות נוספות שיסופקו במדינות משלהם, ל www.egorider.co.il אין כל גישה או שליטה בעוגיות הללו שגופי פרסום יכולים לעשות בהם שימוש.

איסוף של מידע אישי:

כשמבקרים ב www.egorider.co.il כתובת ה  IP אשר בשימוש תתועד ביחד עם התאריך ושעת הביקור. מידע זה משמש לצורך ניתוח מגמות, ניהול האתר, מעקב אחר זרימת הגולשים באתר, ואיסוף מידע דמוגרפי לשימוש פנימי בלבד.

הערה: כל כתובת IP  שנאספת לא מקושרת למידע אישי כלשהו.

קישורים לאתרים צד שלישי:

הוספנו קישורים באתר זה לשימושך ולעיונך. אנו לא אחראים על מדיניות האתר באתרים אחרים לרבות פרטיות, איסוף מידע וכו'. שים לב שמדיניות האתר באתרים אחרים עלולה להיות שונה ממדיניות האתר באתר זה.

שינויים למדיניות האתר:

תוכנו של עמוד זה עשוי להשתנות בכל מועד שהוא לפי שיקול דעתנו הבלעדי. אם יש לכם כל שאלה בנוגע למדיניות האתר

www.egorider.co.il   אתם מוזמנים ליצור קשר.