חברי כנסת קיבלו במתנה כרטיסי רב קו

חברי כנסת קיבלו במתנה כרטיסי רב קו

השבעת הכנסת: כרטיסי רב קו לנסיעה בתחבורה הציבורית מחכים בכנסת לחברי הכנסת החדשים

ארגון 15 דקות שלח לחברי הכנסת החדשים כרטיסי רב קו אישיים על מנת לעודד אותם לפעול לשיפור התחבורה הציבורית בישראל. מנכ"ל 15 דקות גיל יעקב: "אנו מזמינים את חברי הכנסת להשתמש בשירותי התחבורה הציבורית בישראל. מצב התחבורה הציבורית הירוד מעודד את הישראלים לעבור לרכב פרטי ולהכביד בכך על יוקר המחיה באלפי שקלים מדי חודש"

לרגל השבעת הכנסת ה-20 ארגון 15 דקות שלח לחברי הכנסת החדשים כרטיסי רב קו אישיים. על הכרטיסים נכתב כי נוסעי התחבורה הציבורית בישראל מצפים מחברי הכנסת לפעול לשיפור שירותי התחבורה הציבורית בישראל.

בכרטיסים פורטו המשימות העומדות בפני חברי הכנסת על מנת להצליח במשימה: קיצור זמני הנסיעה, הגדלת תקציבי התחבורה הציבורית, סלילת נתיבי תח"צ והגברת האכיפה בהם וקידום קווים מהירים לאזורי תעסוקה.

בדו"ח אודות פעילות הכנסת ה-19 שהארגון פרסם השבוע עולה תחום התחבורה הציבורית הוזנח באופן קשה על ידי ממשלת ישראל ועל ידי מרבית חברי הכנסת. חברי הכנסת הכינו 20 הצעות חוק. אולם הממשלה בלמה את כולם. רק 18 שאילתות הוגשו.

מנכ"ל 15 דקות גיל יעקב: "אנו מזמינים את חברי הכנסת להשתמש בשירותי התחבורה הציבורית בישראל. מצב התחבורה הציבורית הירוד מעודד את הישראלים לעבור לרכב פרטי ולהכביד בכך על יוקר המחיה באלפי שקלים מדי חודש".