דבר העורכת | גיליון 3

דבר העורכת | גיליון 3

גיליון שלישי, מרגע לדוגלגלי אנחנו טובים יותר!

עקב פניות שהתקבלו, החלטתי שהפעם אני חייבת לדון על מס' דברים.

יש שלא מבינים את ההומור המוטורי שלנו , אך פשוט לא הסברנו את עצמנו. הומור.

אנחנו במערכת מבינים את ההומור וגם רוב הרוכבים.לאלו שלא הבינו –  אנחנו מגזין מקצועי אך ראו הוזהרתם,  אתם תתקלו בלא מעט ציניות מוטורית!

תחילה, בגיליון של חודש 3/14 נכתב "דבר האורכת" בפתיחה. לא הייתה טעות כתיב! הכוונה הייתה לרמוז לכם מראש שהכתבה עומדת להיות ארוכה מבדרך כלל.

נחזור לגיליון 1/13 – הרוכב, האיש והפעלולן קינן אפק עשה מבחן דרכים וצולם על הדיוק 390.אני רוצה להדגיש לקהל הרוכבים הנכבד שלנו שהפעלולים שצולמו, לא צולמו בכבישים ציבוריים וכמובן שאנחנו לא ממליצים לאף רוכב שלא ברמת מיומנות ומקצוענות לרכב ככה וגם לא בפארק מגודר עם דשא.

פניות נוספות שהגיעו למערכת היו לגביי רשימת העסקים בקשר לעדכון כתובות וטלפונים.

ידידיי בעלי העסקים, מחודש 5/14 הקרוב רשימת העסקים לעוסקים בתחום, תהיה בעלות חודשית של 100 ₪ לחודש. סכום זה יזכה את המצטרפים לאינדקס העסקים שלנו בפרסום באינדקס גם באתר וגם בפרינט. העוסקים בתחום שיצטרפו לאינדקס העסקים יקבלו מספר יחידות של המגזין עד לבית העסק שלהם ופרטים מלאים אודות העסק באתר שלנו כולל קישור ישיר לאתר האינטרנט של בית העסק.שווה להיות חלק מאגוריידר.

עוד דבר, אני מקווה שהיה מובן הפתיח של החודש "מרגע לדוגלגלי.." כמו "מרגע לדודלי".

אם אין לכם הומור מוטורי או הומור בכלל, זה הזמן לקחת את עצמכם בידיים ולעקוב אחריי אגוריידר! אם יש לכם הומור מוטורי ורק אם זה בערמות, בואו תכתבו לנו משפטים שהם רק של הקבוצה שלכם, כאלה שבא לכם שיישארו רק שלכם ואנחנו נדאג שזה לא יקרה…..     ;).

דבר אחרון, חתמו על העצומה למען חיי אדם, החיים של כולנו. רוכבים למען תשתיות טובות והעלאת מודעות   www.atzuma.co.il/egorider

רכיבות טובות, והרבה פאן..

אדריאנא מיטל עדרי

כתיבת תגובה