דבר העורכת | גיליון 2

דבר העורכת | גיליון 2

הנה שוב אנחנו נפגשים, ממשיכים בעשייה אמיתית, אנחנו שבוע וקצת לפני צאת הגיליון השני…

התגובות על הגיליון הראשון היו מדהימות, כל כך הרבה אנשים שהתרגשו איתנו להחזיק את המגזין המודפס ביד, חלק תיארו את זה בצורה המוחשית "הדפים החלקים והנעימים". וחלק "יש פה משהו פרשי ומרענן". (תגובות נוספות בדף הפייסבוק שלנו)

בשבילי זאת התגשמות של חלום. בימים הראשונים של חודש ינואר המגזין כבר היה בכל הארץ, המנויים קיבלו את המגזין בארבעת הימים הראשונים של החודש, והעוסקים בתחום הרכיבה בארץ כבר ביומיים הראשונים של החודש. ביום הראשון של חודש ינואר בסביבות השעה 10 בבוקר המגזין הדיגיטלי כבר עלה לאתר, הצפיות רק עלו ועלו. לאט לאט התחילו להגיע פידבקים מרוכבים, באימייל, בפייסבוק ובטלפונים. באמת שהרגשנו שעשינו עבודה נפלאה שקצרה את פירותיה בקרב הרוכבים, משום מה למפרסמים היה קצת יותר קשה להתרגל למגזין, לאור העובדה שכבר היו כמה שניסו ולא הצליחו, והאמת שאני מבינה אותם. עקבתי אחרי כמה מגזינים/ מדריכים בתחום הרכיבה בארץ, ובאמת היה שם משהו שלא צלח. היו כמה דברים ששמעתי וגם אנחנו אמרנו לא מעט בחודש האחרון, הרוכבים מאמינים במגזין, יש למגזין את הצורך שלו ואגוריידר פה לטווח הארוך.

המגזין הזה יוצא מתוך אהבה ותשוקה אמיתית לתחום, מתוך כוונה לעשייה, למען הרוכבים בארץ, מתוך ראייה מרחבית שיש הרבה שצריך לעשות, להיות השותף לכל הגורמים שרוצים לעשות ולא מצליחים לבד. גם אנחנו לא נצליח לבד, אלא אם נתאגד ונהיה אימפריה. אז כן, זה עסק ועסק צריך בסופו של דבר להרוויח, אבל זאת לא המטרה העיקרית ובטח שלא החזון, מאחורי "אגוריידר" יש חזון גדול יותר, חזק יותר, ואמיתי יותר.

בגיליון הקודם התחלנו קצת עם כתבות לרכיבה נכונה, בטיחות, ביטוחים ודברים שצריך וכדאי לדעת. נשתדל להביא כל חודש דבר כזה או אחר שיסייע לרוכבים באשר הם, יעשיר את הידע שלהם, יחדד להם את מה שהם כבר יודעים ויקדם את כולם.

חודש שעבר התחלנו קצת במהלכים למעננו, למען חיי אדם. בתחום שלנו יש הרבה מאבקים שצריך וכדאי לתת עליהם את הדעת, כמו מאבק הביטוח ומאבק הספורט המוטורי, אבל יש עניין שעוד יותר חשוב, והוא בראש סדר העדיפויות, חיי אדם! לכן, הקמנו עצומה באינטרנט, עצומה למען חיי אדם, החיים שלנו. עצומה שתאגד כל רוכב וכל אדם שחושב שצריך לפעול למען חיי אדם. העצומה הזאת נותנת לנו מאגר של רוכבים ואנשים שברגע האמת ומול הרשויות נוכל להביא את הרשימה הזאת ולהראות לכולם, הנה אנחנו הרבה, אנחנו המון אנשים שרוצים לחיות, אנחנו לא מיעוט, בואו תעשו בשבילנו משהו.  חתימה על העצומה : http://www.atzuma.co.il/egorider

בגדול יש שני דברים מאוד חשובים שהם הבסיס לכל העצומה, העלאת מודעות לדו גלגלי על הכביש וטיפול בתשתיות לקויות.

לאחר מכתב ששלחתי לשר התחבורה ולעוזרים שלו, לפני כ- שבועיים הייתה לי פגישה עם עוזר סגנית  שר התחבורה שכנראה בעניין לעזור לנו.

דיברנו בעיקר על מה שאפשר לעשות עכשיו למען הרוכבים ומה ניתן לעשות בשלב מאוחר יותר. בגדול, אשתף אתכם שהדברים הראשוניים שנעשה, זה לטפל במה שכבר התחלנו, שרשראות הברזל בכבישי ישראל והכנסת תכנים של דו גלגלי לקורסים של משרד התחבורה (רענון נהיגה ונהיגה מונעת). כרגע אנחנו נתמקד בזה. רוכבים שמעוניינים להיות חלק מהמכתב הרשמי ולעזור בכתיבתו על מנת להכניס תכנים רלוונטיים מוזמנים ליצור קשר באימייל ונעדכן לקראת פגישה מסודרת, וסיעור מוחין בו יוחלט על נושאים שנעלה במכתב הרשמי על מנת להביא לעשייה ושינוי.

אימייל ליצירת קשר בנושא: יש לכתוב בנושא המייל: מעוניין לקחת חלק בפגישת סיעור מוחין – הכנסת תכנים של דו גלגלי לקורסים של משרד התחבורה. egoriderinfo@gmail.com

כמובן, חשוב מאוד לחתום על העצומה, לטובת מאבק חיי אדם, עבורנו הרוכבים ועבור רוכבי העתיד.

בהמון אהבה, חתירה לניצחון, ועשייה אמיתית…

אדריאנא מיטל עדרי

כתיבת תגובה